Coworking na stadionie w Gdańsku

Autor: Coworking w Polsce | Data publikacji: 2021-01-12 13:13:37 | Data aktualizacji: 2021-01-12 13:14:37

Coworking na stadionie w Gdańsku

Inkubator Starter wraz ze Stadionem w Gdańsku przygotowali dla przedsiębiorców, freelancerów i startupów wyjątkową ofertę. Coworking zlokalizowany na Stadionie to nowatorska propozycja, idealna dla osób pracujących twórczo. Wielofunkcyjna, nowoczesna i ciekawie zaaranżowana przestrzeń gdańskiego obiektu sprzyja kreatywności. Dodatkowym atutem jest widok na trybuny i murawę bursztynowej areny. Na zainteresowanych czeka 6 biurek. 
Od początku roku pracę będzie można połączyć z pasją do sportu. Coworking to nie tylko wspólna przestrzeń do pracy, ale także społeczność, która tworzy doskonałe miejsce do kreatywnego działania. W realiach pandemii oferta stała się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą pracować z domu, podczas gdy wynajem osobnego biura jest zbyt kosztowny.
 

 

Poczuj się jak na finale Ligi Europy

Nowe miejsce na mapie trójmiejskich przestrzeni biurowych, Sport&Work Coworking by Starter, zacznie funkcjonować z początkiem stycznia 2021 roku. Powierzchnia coworkingowa zlokalizowana na Stadionie jest nowocześnie wyposażona, posiada także dostęp do internetu oraz wspólny aneks kuchenny. Co więcej, pomieszczenia przeznaczone do pracy będą dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
W pierwszym etapie dostępnych będzie 6 biurek – przestrzeń będzie się powiększać wraz z rozwojem projektu. Warto pamiętać, że oprócz podstawowych narzędzi biurowych, sportowy coworking daje możliwość pracy w kreatywnym otoczeniu; warunki te są idealne do rozwoju nowoczesnego biznesu. Czym jeszcze wyróżnia się nowe miejsce biznesowe?


Przede wszystkim atmosferą, miejscem, charakterem. Jak często podczas pracy w biurze można spoglądać na miejsce, gdzie odbywały się największe imprezy sportowe i rozrywkowe? Poza tym gwarantujemy najwyższą jakość usług związanych z powierzchnią biurową, idealną logistyką i brakiem problemów z parkowaniem. To wszystko składa się na idealne miejsce dla biznesu

mówi Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Arena Gdańsk Operator.


Bursztynowy Stadion – wyjątkowe miejsce na mapie miastaStadion w Gdańsku to nie tylko piłka nożna i sportowe emocje, ale także uniwersalna przestrzeń o ogromnym potencjale. Celem organizatorów jest stworzenie miejsca odpowiedniego do pracy oraz dostarczającego możliwości rozwoju własnego biznesu. Przykłady z całej Europy udowadniają, jak korzystne może być łączenie funkcji sportowej z biznesową w takich obiektach. Co więcej, Stadion ze względu na wyjątkową architekturę oraz niezaprzeczalne walory akustyczne w krótkim czasie stał się jedną z ikon Gdańska.


Współpraca gdańskiego Startera i Arena Gdańsk Operator to właśnie wyraz nieschematycznego myślenia o usługach oferowanych przedsiębiorcom technologicznym i wolnym strzelcom z grupy GIG Economy. Dla nich przestrzeń biurowa i możliwość pracy w nieco innym i mniej biurowym miejscu to stymulacja otwartego myślenia w realizowanych przez siebie projektach

tłumaczy Tomasz Szymczak, Prezes Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, operatora STARTERA.


Dla pierwszych 4 klientów przygotowano promocyjną cenę najmu na okres 3 miesięcy.
Szczegółowych informacji dotyczących najmu powierzchni udziela: Ewelina Witkowska, tel.: 577 199 998