Coworking w akademiku

Autor: Coworking w Polsce | Data publikacji: 2020-08-10 11:47:20

Coworking w akademiku

Najnowsza inwestycja Student Depot to 300 m kw. powierzchni coworkingowej, połączona z dużym tarasem, oferująca 37 stanowisk pracy w Centrum Akademickim Polonez w Poznaniu. Klienci zyskają tu dostęp do części wspólnych, sal konferencyjnych, nowocześnie urządzonej i wygodnej przestrzeni do wypoczynku i innych udogodnień.

"Staramy się jednak nie wynajmować pojedynczych biurek, żeby zwiększyć komfort i poczucie bezpieczeństwa osób korzystających z tej przestrzeni"— mówi Ewa Gawron-Jasińska z Griffin Real Estate, który razem z japońskim Kajima Student Housing jest współwłaścicielem Student Depot. Do 2025 r. firma udostępni w swoich akademikach w Polsce kolejnych 7,5 tys. łóżek. Planuje także dodawać kolejne małe i średnie przestrzenie coworkingowe w tych swoich budynkach, które posiadają część usługową.

Operator swoją ofertę kieruje do małych i średnich firm. Może to stanowić bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla firm, które oferują studenckie praktyki lub pozyskują pracowników już na etapie ich edukacji. 

 

Żródło:

https://www.pb.pl/coworking-w-akademiku-998877

Zdjęcie:

https://studentdepot.pl/